M14, valódi fa, Cyma Sport, CM.032C
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 modell replika, fa/fémből készült [CM.032C] Cyma Sport Edition. További
M14, valódi fa, Cyma Sport, CM.032C
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M14 modell replikája [CM.032C] Cyma Sport Edition fából/fémből. Minőségi ABS műanyagból csak a fekete kézvédő készült. A híres M14 félautomata puska módosított változata a Black Hawk Down (Black Hawk Down) filmnek köszönhetően vált ismertté a nagyközönség körében, ahol az amerikai különleges erők, a Delta Force egyik tagja használta. Távcső vagy red dot felszereléséhez ajánlott egy megfelelő rögzítőalapot vásárolni, amelyet a feszítőkar helyére kell rögzíteni.A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M125 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort (kicsi csatlakozó), hevedert, tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 400 BB-t tartalmazó tárat.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M14, valódi fa, Cyma Sport, CM.032C termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M14 modell replikája [CM.032C] Cyma Sport Edition fából/fémből. Minőségi ABS műanyagból csak a fekete kézvédő készült. A híres M14 félautomata puska módosított változata a Black Hawk Down (Black Hawk Down) filmnek köszönhetően vált ismertté a nagyközönség körében, ahol az amerikai különleges erők, a Delta Force egyik tagja használta. Távcső vagy red dot felszereléséhez ajánlott egy megfelelő rögzítőalapot vásárolni, amelyet a feszítőkar helyére kell rögzíteni.A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M125 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort (kicsi csatlakozó), hevedert, tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 400 BB-t tartalmazó tárat.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M14, valódi fa, Cyma Sport, CM.032C termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1127 mm |
| Fegyver súlya | 3,80 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 400 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 7 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |















































