VSS Vintorez, fa, AY, AY-A0013-W
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). VSS Replica az orosz Vintorez modellből [AY-A0013-W] műanyag védőburkolattal, fa utánzatban. További
VSS Vintorez, fa, AY, AY-A0013-W
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). VSS Replica az orosz Vintorez modellről [AY-A0013-W] beépített hangtompítóval, fém testtel és fa utánzatú, ergonómikus polimer állvánnyal, amelybe az akkumulátor kerül. Ez a modell speciális műveletekhez lett tervezve, amikor a helyzet csendes és pontos lövöldözést igényel távolról. Ez megegyezik a speciális megjelenéssel, a robusztus hangtompítóval, a kis mérettel és más jellemzőkkel. Ez a replika állítható célzóberendezéssel, forgóhevederrel, ravaszvédővel és más apró fém alkatrészekkel is rendelkezik. A test bal oldalán található egy oldalsó rögzítő sín, amelynek segítségével az AC alapú oldalsó fegyver könnyen csúsztatható megfelelő távcsővel vagy piros ponttal.Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és egy 180 töltényes felhúzható nagy kapacitású tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSS Vintorez, fa, AY, AY-A0013-W termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). VSS Replica az orosz Vintorez modellről [AY-A0013-W] beépített hangtompítóval, fém testtel és fa utánzatú, ergonómikus polimer állvánnyal, amelybe az akkumulátor kerül. Ez a modell speciális műveletekhez lett tervezve, amikor a helyzet csendes és pontos lövöldözést igényel távolról. Ez megegyezik a speciális megjelenéssel, a robusztus hangtompítóval, a kis mérettel és más jellemzőkkel. Ez a replika állítható célzóberendezéssel, forgóhevederrel, ravaszvédővel és más apró fém alkatrészekkel is rendelkezik. A test bal oldalán található egy oldalsó rögzítő sín, amelynek segítségével az AC alapú oldalsó fegyver könnyen csúsztatható megfelelő távcsővel vagy piros ponttal.Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és egy 180 töltényes felhúzható nagy kapacitású tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSS Vintorez, fa, AY, AY-A0013-W termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 940 mm |
| Fegyver súlya | 2,70 kg |
| Belső cső hossza | 410 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 180 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 mod. VSS |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 105 m/s [344 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |
























