H&K UMP, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az UMP géppisztoly replikája, Umarex által Heckler&Koch GmbH márkanév alatt licencelt változatban. További
H&K UMP, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az UMP géppisztoly replikája, az Umarex által licencelt változatban, a Heckler&Koch GmbH márkanév alatt. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt edzett ABS műanyagból és nejlonból készült. A test felső részén hosszú RIS sín található, amelyre különböző távcsövek vagy red dot célzók rögzíthetők. A kézvédőn található rövidebb RIS sínek szintén fémből készültek, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszik. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál).A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es fém csúszócsapágyakat, M110 rugót, mikro-megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 420 BB-t befogadó tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a H&K UMP, Umarex termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az UMP géppisztoly replikája, az Umarex által licencelt változatban, a Heckler&Koch GmbH márkanév alatt. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt edzett ABS műanyagból és nejlonból készült. A test felső részén hosszú RIS sín található, amelyre különböző távcsövek vagy red dot célzók rögzíthetők. A kézvédőn található rövidebb RIS sínek szintén fémből készültek, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszik. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál).A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es fém csúszócsapágyakat, M110 rugót, mikro-megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 420 BB-t befogadó tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a H&K UMP, Umarex termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 450/680 mm |
| Fegyver súlya | 2,2 kg |
| Belső cső hossza | 210 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 420 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | EBB version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 110 m/s [361 fps] |






























