H&K G36V, blowback, fekete, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36V modell replikája - blowback változat (fekete) a cég licencelt változatában, az Umarex Heckler&Koch GmbH márkanév alatt. Ezért az összes kínált modell valódi H&K gravírozással és egyedi sorozatszámmal van ellátva. További
H&K G36V, blowback, fekete, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36V modell replikája – blowback változat (fekete) a cég licencelt változatában, az Umarex Heckler&Koch GmbH márkanév alatt. Ezért minden kínált modell valódi H&K gravírozással és egyedi sorozatszámmal rendelkezik. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból és nejlonból készült. A műszaki megoldás megegyezik az Ares legújabb G36 (EBB) modelljével, így a kézvédőben található egy gázcső-utánzat dugattyúval, a cső fém biztonsági eleme, és különösen a cső torkolatán egy speciális kompenzátor van csavarozva. A felső hordozófogantyú integrált távcsövet kínál 3x-os nagyítással és beépített vörös ponttal (2 db LR1 AM5 elem). A leghosszabb változat kézvédőjén található egy oldalirányban állítható, összecsukható kétlábú állvány. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A modell alapfelszereltségként rengeteg hevederforgatóval, teleszkóposan állítható (4 pozíció) és oldalra összecsukható állvánnyal rendelkezik, amelynek arcpárnája is van. A teljes csomaghoz tartozik egy szabványos típusú, a G36 sorozatú fegyverekről közismert állvány is.A blow back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Közvetlenül ehhez kapcsolódik a ravaszvédőben elhelyezett funkcionális retesz, amelynek segítségével a dugattyú könnyen előre mozgatható, és a rugó nem marad sokáig feszített állapotban. Különösen figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A megerősített fém hajtómű minőségi acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat 7 mm (csúszó), M125 rugószintet, mikrokapcsolót a ravaszon, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K G36V, blowback, fekete, Umarex termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36V modell replikája – blowback változat (fekete) a cég licencelt változatában, az Umarex Heckler&Koch GmbH márkanév alatt. Ezért minden kínált modell valódi H&K gravírozással és egyedi sorozatszámmal rendelkezik. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból és nejlonból készült. A műszaki megoldás megegyezik az Ares legújabb G36 (EBB) modelljével, így a kézvédőben található egy gázcső-utánzat dugattyúval, a cső fém biztonsági eleme, és különösen a cső torkolatán egy speciális kompenzátor van csavarozva. A felső hordozófogantyú integrált távcsövet kínál 3x-os nagyítással és beépített vörös ponttal (2 db LR1 AM5 elem). A leghosszabb változat kézvédőjén található egy oldalirányban állítható, összecsukható kétlábú állvány. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A modell alapfelszereltségként rengeteg hevederforgatóval, teleszkóposan állítható (4 pozíció) és oldalra összecsukható állvánnyal rendelkezik, amelynek arcpárnája is van. A teljes csomaghoz tartozik egy szabványos típusú, a G36 sorozatú fegyverekről közismert állvány is.A blow back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Közvetlenül ehhez kapcsolódik a ravaszvédőben elhelyezett funkcionális retesz, amelynek segítségével a dugattyú könnyen előre mozgatható, és a rugó nem marad sokáig feszített állapotban. Különösen figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A megerősített fém hajtómű minőségi acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat 7 mm (csúszó), M125 rugószintet, mikrokapcsolót a ravaszon, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K G36V, blowback, fekete, Umarex termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1045/965/775 mm |
| Fegyver súlya | 3,75 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | EBB version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 68 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 135 m/s [443 fps] |


























