Winchester M1892, ABS, A&K
Gázos airsoft fegyver. A Winchester M1892 [1892] replikája az A&K-tól. A puska fém kivitelben, fa utánzatával kerül forgalomba. További
Winchester M1892, ABS, A&K
Gázos airsoft fegyver. A&K gyártmányú Winchester M1892 [1892] replika. A puska fém kivitelben, sikeresen imitált fa borítással kerül forgalomba. Az egyik leggyorsabb ismétlő fegyver, amely megjelenéséről főként a vadnyugatról szóló számos western filmből ismert. A nagyon realisztikus változatot a tipikus kattintás egészíti ki minden túltöltésnél. Ez mindenképpen egy egyedülálló tulajdonság, amely jelentősen bővíti ezeknek a kevésbé ismert és ritkán használt fegyvereknek az exkluzív kínálatát. Ebben a változatban a golyókat a jobb oldalon található, csomagolt adapter segítségével töltik be a testbe. A gáz a palackból a cső alatti alsó csőbe kerül.
A Winchester M1892, ABS, A&K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Gázos airsoft fegyver. A&K gyártmányú Winchester M1892 [1892] replika. A puska fém kivitelben, sikeresen imitált fa borítással kerül forgalomba. Az egyik leggyorsabb ismétlő fegyver, amely megjelenéséről főként a vadnyugatról szóló számos western filmből ismert. A nagyon realisztikus változatot a tipikus kattintás egészíti ki minden túltöltésnél. Ez mindenképpen egy egyedülálló tulajdonság, amely jelentősen bővíti ezeknek a kevésbé ismert és ritkán használt fegyvereknek az exkluzív kínálatát. Ebben a változatban a golyókat a jobb oldalon található, csomagolt adapter segítségével töltik be a testbe. A gáz a palackból a cső alatti alsó csőbe kerül.
A Winchester M1892, ABS, A&K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 965 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,65 kg |
| Belső cső hossza | 500 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 110 m/s [361 fps] |

























