VSS Vintorez, fekete, Cyma Standard, CM.099
Elektromos airsoft fegyver. A VSS Vintorez [CM.099] Cyma Standard Edition modell replikája integrált hangtompítóval, fém testtel és polimer ergonómikus állvánnyal, amelybe az akkumulátor kerül. További
VSS Vintorez, fekete, Cyma Standard, CM.099
Elektromos airsoft fegyver. A VSS Vintorez [CM.099] Cyma Standard Edition modell replikája integrált hangtompítóval, fém testtel és polimer ergonómikus állvánnyal, amelybe az akkumulátor behelyezhető. A modell valós lövési mintája speciális műveletekhez készült, amikor a helyzet csendes és pontos lövöldözést igényel nagy távolságból. Ez tükröződik a speciális megjelenésben, a robusztus lövéscsillapítóban, a kis méretben és más jellemzőkben is. Ez a replika állítható AK-típusú hátsó célzékkal rendelkezik. A hevederhurka, a ravasz, a lőmód kapcsoló és más apró külső alkatrészek szintén fémből készültek. A test bal oldalán található egy oldalsó rögzítő sín, amely lehetővé teszi, hogy egy megfelelő optikával vagy kollimátorral ellátott SVD oldalsó alapot könnyedén csúsztasson a fegyverre.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíz 7 mm-es csúszócsapágyakat, M125 szintű rugót, csapágyas fém rugóvezetőt, teljesen krómozott hengeret, megerősített hengerfejet (excentrikusan kialakított kipufogó) és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. Az egy darabból álló hop-up kamra és a további felületkezelés nélküli, 6,03 mm belső átmérőjű precíziós cső biztosan tetszeni fog. A csomag tartalmaz egy csőtisztító kefét és egy 340 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat (Hicap).
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszál-adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSS Vintorez, Black, Cyma Standard, CM.099 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Elektromos airsoft fegyver. A VSS Vintorez [CM.099] Cyma Standard Edition modell replikája integrált hangtompítóval, fém testtel és polimer ergonómikus állvánnyal, amelybe az akkumulátor behelyezhető. A modell valós lövési mintája speciális műveletekhez készült, amikor a helyzet csendes és pontos lövöldözést igényel nagy távolságból. Ez tükröződik a speciális megjelenésben, a robusztus lövéscsillapítóban, a kis méretben és más jellemzőkben is. Ez a replika állítható AK-típusú hátsó célzékkal rendelkezik. A hevederhurka, a ravasz, a lőmód kapcsoló és más apró külső alkatrészek szintén fémből készültek. A test bal oldalán található egy oldalsó rögzítő sín, amely lehetővé teszi, hogy egy megfelelő optikával vagy kollimátorral ellátott SVD oldalsó alapot könnyedén csúsztasson a fegyverre.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíz 7 mm-es csúszócsapágyakat, M125 szintű rugót, csapágyas fém rugóvezetőt, teljesen krómozott hengeret, megerősített hengerfejet (excentrikusan kialakított kipufogó) és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. Az egy darabból álló hop-up kamra és a további felületkezelés nélküli, 6,03 mm belső átmérőjű precíziós cső biztosan tetszeni fog. A csomag tartalmaz egy csőtisztító kefét és egy 340 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat (Hicap).
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszál-adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSS Vintorez, Black, Cyma Standard, CM.099 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 940 mm |
| Fegyver súlya | 2,93 kg |
| Belső cső hossza | 455 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,23 - 0,25 g |
| Tárkapacitás | 340 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (9,6V/1600 mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi/auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 mod. VSS |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |




































