Steyr AUG A3 RIS Tactical, FDE, APS, KU905
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A3 RIS Tactical [KU905] modell replikája APS homok színű kivitelben. A Tactical A3 modell integrált hangtompítóval és RIS kézvédő felépítménnyel van felszerelve, ami megkönnyíti a célzóberendezés és bármilyen taktikai kiegészítő felszerelését. További
Steyr AUG A3 RIS Tactical, FDE, APS, KU905
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A3 RIS Tactical [KU905] modell replikája, homok színű kivitelben, az APS-től. A Tactical A3 modell integrált hangtompítóval és RIS kézvédővel van felszerelve, ami megkönnyíti a célzóberendezés és bármilyen taktikai kiegészítő felszerelését. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a felső RIS sín teljes elülső része, a hangtompító és a porvédő fedél. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A fegyver két QD típusú hevederforgatóval rendelkezik, így gyorsan és könnyen eltávolítható. A kevésbé elterjedt bull-pup koncepcióval (a tár a ravasz mögötti térben található) hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes mérete kisebb marad, ami természetesen jobb kihasználhatóságot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyverek általános kellemes egyensúlyában is megmutatkozik, és így kiváló fogást biztosít mind a bal, mind a jobb kéz számára.
A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, QD rugóvezetőt axiális csapággyal és acél alapokkal, 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Kiemelendő a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású 280 töltényes tárat.
A Steyr AUG A3 RIS Tactical, FDE, APS, KU905 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A3 RIS Tactical [KU905] modell replikája, homok színű kivitelben, az APS-től. A Tactical A3 modell integrált hangtompítóval és RIS kézvédővel van felszerelve, ami megkönnyíti a célzóberendezés és bármilyen taktikai kiegészítő felszerelését. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a felső RIS sín teljes elülső része, a hangtompító és a porvédő fedél. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A fegyver két QD típusú hevederforgatóval rendelkezik, így gyorsan és könnyen eltávolítható. A kevésbé elterjedt bull-pup koncepcióval (a tár a ravasz mögötti térben található) hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes mérete kisebb marad, ami természetesen jobb kihasználhatóságot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyverek általános kellemes egyensúlyában is megmutatkozik, és így kiváló fogást biztosít mind a bal, mind a jobb kéz számára.
A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, QD rugóvezetőt axiális csapággyal és acél alapokkal, 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Kiemelendő a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású 280 töltényes tárat.
A Steyr AUG A3 RIS Tactical, FDE, APS, KU905 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 765 mm |
| Fegyver súlya | 3,84 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 280 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |



























