Sterling SMG L2 A3, S&T
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Sterling SMG L2 A3 [S&T] modell replikája. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt acélból készült. További
Sterling SMG L2 A3, S&T
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Sterling SMG L2 A3 [S&T] modell replikája. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is főként acélból készült. Csak a pisztoly markolata szilárd polimerből készült. A műszaki megoldás és a külső feldolgozás megegyezik a márka hasonló modelljeivel, így minden részlet minőségi végső feldolgozása és az összes vezérlő funkcionális, beleértve a hajtogatható állványt is. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver kiválóan bővíti ezeknek a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyvereknek az exkluzív kínálatát. Az alkalmazás biztosan megtalálja a helyét a történelmi rekonstrukciós egységek, a KVH vagy egyszerűen csak a cosplay játékosok körében is.
A speciális alakú, fémmel megerősített hajtómű minőségi acél fogaskerekeket, precíziós fém 9 mm-es csapágyakat, M120 rugót, csapágyas rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomagban egy 110 töltényes közepes kapacitású tár található.
A Sterling SMG L2 A3, S&T termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Sterling SMG L2 A3 [S&T] modell replikája. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is főként acélból készült. Csak a pisztoly markolata szilárd polimerből készült. A műszaki megoldás és a külső feldolgozás megegyezik a márka hasonló modelljeivel, így minden részlet minőségi végső feldolgozása és az összes vezérlő funkcionális, beleértve a hajtogatható állványt is. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver kiválóan bővíti ezeknek a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyvereknek az exkluzív kínálatát. Az alkalmazás biztosan megtalálja a helyét a történelmi rekonstrukciós egységek, a KVH vagy egyszerűen csak a cosplay játékosok körében is.
A speciális alakú, fémmel megerősített hajtómű minőségi acél fogaskerekeket, precíziós fém 9 mm-es csapágyakat, M120 rugót, csapágyas rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomagban egy 110 töltényes közepes kapacitású tár található.
A Sterling SMG L2 A3, S&T termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 680/495 mm |
| Fegyver súlya | 2,84 kg |
| Belső cső hossza | 190 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 110 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version Sterling (9 mm) |
| Csapágy típusa | 9 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |















