S&W PC 356, HG, hop up-pal, Tokyo Marui
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Tokyo Marui S&W PC 356 modelljének replikája. További
S&W PC 356, HG, hop up-pal, Tokyo Marui
Rugós airsoft fegyver. A Tokyo Marui S&W PC 356 modelljének replikája, amely a világ legelismertebb rövid és hosszú rugós fegyverek gyártója. A High Grade sorozat legerősebb változata, funkcionális hop-up rendszerrel. A széles airsoft közönség körében évek óta bevált modellek nagy elismerést érdemelnek hibátlan kivitelezésük, jó élettartamuk és verhetetlen lövési teljesítményük miatt. Tartalmaz egy tesztzsákot golyókkal és egy valós méretű műanyag tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a S&W PC 356, HG, hop up-mal, Tokyo Marui termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós airsoft fegyver. A Tokyo Marui S&W PC 356 modelljének replikája, amely a világ legelismertebb rövid és hosszú rugós fegyverek gyártója. A High Grade sorozat legerősebb változata, funkcionális hop-up rendszerrel. A széles airsoft közönség körében évek óta bevált modellek nagy elismerést érdemelnek hibátlan kivitelezésük, jó élettartamuk és verhetetlen lövési teljesítményük miatt. Tartalmaz egy tesztzsákot golyókkal és egy valós méretű műanyag tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a S&W PC 356, HG, hop up-mal, Tokyo Marui termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 212 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,42 kg |
| Belső cső hossza | 100 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.25g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 33 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 66 m/s [217 fps] |
























