M60 DX, TOP
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A TOP M60 DX modelljének replikája. További
M60 DX, TOP
A híres univerzális M60 géppuska, amely története során sok rajongót és ellenzőt szerzett magának. Az M60 az amerikai hadsereg egységeinek elsődleges, csapat által működtetett tűztámogató fegyvere, amelyet az 50-es évektől napjainkig használnak. A géppuska főként a terepen történő csőcserénél volt híresen problémás. A forró cső kezelése lehetetlen volt azbeszt kesztyű nélkül, amely a csőcseréhez szükséges volt, mivel a cső nem tartalmazott semmilyen fogantyút. A fegyver a felhasználói körében a „Pig” (disznó) becenevet kapta. Az M60 DX fegyverek airsoft modelljét a TOP gyártja. A fegyver valósághű megjelenésű, minden részletét kidolgozták. A standard verziótól eltérően ez sokkal több fém alkatrészt tartalmaz. A fegyver állítható fém kétlábas állvánnyal rendelkezik. Az airsoft modell speciális típusú sebességváltóval és minden belső funkcionális alkatrésszel rendelkezik. A tár a fegyver testében található, és 1200 darab BB-t tud befogadni.
Az M60 DX, TOP termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
A híres univerzális M60 géppuska, amely története során sok rajongót és ellenzőt szerzett magának. Az M60 az amerikai hadsereg egységeinek elsődleges, csapat által működtetett tűztámogató fegyvere, amelyet az 50-es évektől napjainkig használnak. A géppuska főként a terepen történő csőcserénél volt híresen problémás. A forró cső kezelése lehetetlen volt azbeszt kesztyű nélkül, amely a csőcseréhez szükséges volt, mivel a cső nem tartalmazott semmilyen fogantyút. A fegyver a felhasználói körében a „Pig” (disznó) becenevet kapta. Az M60 DX fegyverek airsoft modelljét a TOP gyártja. A fegyver valósághű megjelenésű, minden részletét kidolgozták. A standard verziótól eltérően ez sokkal több fém alkatrészt tartalmaz. A fegyver állítható fém kétlábas állvánnyal rendelkezik. Az airsoft modell speciális típusú sebességváltóval és minden belső funkcionális alkatrésszel rendelkezik. A tár a fegyver testében található, és 1200 darab BB-t tud befogadni.
Az M60 DX, TOP termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1100 mm |
| Fegyver súlya | 6,0 kg |
| Belső cső hossza | 444 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 1200 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version TOP |
| Motor típusa | TOP |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
















