M3 Super 90, ABS, rövid, taktikai állvánnyal, Cyma, CM.363
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Benelli M3 Super 90 [CM.363] puska replikája ABS műanyag kivitelben a Cyma gyártótól. További
M3 Super 90, ABS, rövid, taktikai válltámasz, Cyma, CM.363
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Benelli M3 Super 90 [CM.363] puska replikája, ABS műanyag változat a Cyma-tól. A kompakt változatú fegyver rövidített, fém külső csővel rendelkezik. A hátsó rész teleszkópos állvánnyal (négy pozícióba állítható) van ellátva, arcpárnával és gumiból készült válltámasszal. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső cső és három rögzített Hop-Up segítségével. A csomag tartalma: BB-golyók gyorsbetöltő, műanyag tisztító rúd és 1 db, körülbelül 30 golyót befogadó tár (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M3 Super 90, ABS, rövid, taktikai állvány, Cyma, CM.363 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Benelli M3 Super 90 [CM.363] puska replikája, ABS műanyag változat a Cyma-tól. A kompakt változatú fegyver rövidített, fém külső csővel rendelkezik. A hátsó rész teleszkópos állvánnyal (négy pozícióba állítható) van ellátva, arcpárnával és gumiból készült válltámasszal. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső cső és három rögzített Hop-Up segítségével. A csomag tartalma: BB-golyók gyorsbetöltő, műanyag tisztító rúd és 1 db, körülbelül 30 golyót befogadó tár (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M3 Super 90, ABS, rövid, taktikai állvány, Cyma, CM.363 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 780/895 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,60 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 1x shell 3x10 BB |
| Tűz módok | safe/3 BBs at once |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 85 m/s (with 0.20g) [279 fps] |










