M1014, fém, ABS, hosszú, rögzített állvány, Cyma, CM.370M
star 1star 2star 3star 4star 5
(1)
Rating value is 5 of 5
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Benelli M1014 [CM.370M] puska replikája, teljes fém kivitelben a Cyma gyártótól. A többi testanyagtól eltérően ez a magasabb változat nagyobb teljesítményt és három cserepatront is tartalmaz a csomagban. További
M1014, fém, ABS, hosszú, rögzített állvány, Cyma, CM.370M
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Benelli M1014 [CM.370M] puska replikája, teljes fém kivitelben a Cyma gyártótól. A test anyagán kívül ez a magasabb változat nagyobb teljesítményt és három cserepatront is tartalmaz a csomagban.
Ez a változat hosszú, fém külső csővel rendelkezik. A test hátsó részén egy szilárd műanyag válltámasz található, gumiból készült vállpárnával. Ez a katonai típusú fegyver precíziósan állítható célzóberendezéssel és fém RIS sínnel rendelkezik, amelyre optikai célzóberendezés vagy red dot szerelhető. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső cső és három rögzített Hop-Up segítségével. A csomag tartalmaz egy BB-s gyorsbetöltőt, műanyag tisztító rudat és 3 db, körülbelül 30 lőszer befogadására alkalmas töltényt (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M1014, fém, ABS, hosszú, rögzített állvány, Cyma, CM.370M a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Benelli M1014 [CM.370M] puska replikája, teljes fém kivitelben a Cyma gyártótól. A test anyagán kívül ez a magasabb változat nagyobb teljesítményt és három cserepatront is tartalmaz a csomagban.
Ez a változat hosszú, fém külső csővel rendelkezik. A test hátsó részén egy szilárd műanyag válltámasz található, gumiból készült vállpárnával. Ez a katonai típusú fegyver precíziósan állítható célzóberendezéssel és fém RIS sínnel rendelkezik, amelyre optikai célzóberendezés vagy red dot szerelhető. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső cső és három rögzített Hop-Up segítségével. A csomag tartalmaz egy BB-s gyorsbetöltőt, műanyag tisztító rudat és 3 db, körülbelül 30 lőszer befogadására alkalmas töltényt (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M1014, fém, ABS, hosszú, rögzített állvány, Cyma, CM.370M a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1040 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,88 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 3x shell 3x10 BB |
| Tűz módok | safe/3 BBs at once |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |
Jaroslava V. Verified review
star 1star 2star 3star 4star 5
Rating value is 5 of 5
PositivesNice
Negatives
Verified review from a customer who purchased the product.


















