L96 AWF, fekete, Cyma, CM.706
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Cyma L96 AWF [CM.706] mesterlövész puska replikája, összecsukható állvánnyal, fekete színben. További
L96 AWF, fekete, Cyma, CM.706
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Cyma L96 AWF [CM.706] mesterlövész puska replikája, fekete színű, összecsukható állvánnyal. A teljes prototípus fegyvert a brit Accuracy International gyártja AWF (Arctic Warfare Folding) néven, és kétségkívül az egyik legnépszerűbb polgári, rendőrségi és katonai fegyver a világon.
Az airsoft replika integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Teljesen állítható és oldalra hajtható válltámasztékkal rendelkezik, amelynek hossza állítható, és az arcpárna magassága is állítható. A szabadon lebegő, barázdált cső fémből készült, és a cső torkolatánál M20-as menettel rendelkezik (VSR-10 Pro típusú hangtompító adapter használható). A fegyver számos rögzítési ponttal rendelkezik a heveder rögzítéséhez. A csomagban nem szereplő speciális gömbcsuklós kétlábú állvány is rögzíthető a fegyverhez. Természetesen más típusú kétlábú állványok is használhatók. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van felszerelve, amely a tárban található csavarral állítható. A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 25 BB-s tár.
Megjegyzés: A fegyver belső rendszere ugyanúgy van kialakítva, mint a Well MB01 mesterlövész puskaé. Így a fegyverben elsősorban a Maruzen APS-2 Type 96-hoz vagy közvetlenül az MB01-hez szánt alkatrészek használhatók.
Az L96 AWF, Black, Cyma, CM.706 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Cyma L96 AWF [CM.706] mesterlövész puska replikája, fekete színű, összecsukható állvánnyal. A teljes prototípus fegyvert a brit Accuracy International gyártja AWF (Arctic Warfare Folding) néven, és kétségkívül az egyik legnépszerűbb polgári, rendőrségi és katonai fegyver a világon.
Az airsoft replika integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Teljesen állítható és oldalra hajtható válltámasztékkal rendelkezik, amelynek hossza állítható, és az arcpárna magassága is állítható. A szabadon lebegő, barázdált cső fémből készült, és a cső torkolatánál M20-as menettel rendelkezik (VSR-10 Pro típusú hangtompító adapter használható). A fegyver számos rögzítési ponttal rendelkezik a heveder rögzítéséhez. A csomagban nem szereplő speciális gömbcsuklós kétlábú állvány is rögzíthető a fegyverhez. Természetesen más típusú kétlábú állványok is használhatók. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van felszerelve, amely a tárban található csavarral állítható. A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 25 BB-s tár.
Megjegyzés: A fegyver belső rendszere ugyanúgy van kialakítva, mint a Well MB01 mesterlövész puskaé. Így a fegyverben elsősorban a Maruzen APS-2 Type 96-hoz vagy közvetlenül az MB01-hez szánt alkatrészek használhatók.
Az L96 AWF, Black, Cyma, CM.706 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 920/1135 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,8 kg |
| Belső cső hossza | 490 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,30 - 0,32 - 0,36 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |





















































