H&K G36CV, blowback, FDE, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36CV modell replikája - blowback változat (Flat Dark Earth) az Umarex által licencelt változatban, a Heckler&Koch GmbH márkanév alatt. Ezért az összes kínált modell valódi H&K gravírozással és egyedi sorozatszámmal van ellátva. További
H&K G36CV, blowback, FDE, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36CV modell replikája – blowback változat (Flat Dark Earth) az Umarex által a Heckler&Koch GmbH márkanév alatt licencelt változatban. Ezért minden kínált modell valódi H&K gravírozással és egyedi sorozatszámmal rendelkezik. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból és nejlonból készült. A műszaki megoldás megegyezik az Ares legújabb G36 (EBB) modelljével, így a kézvédőben egy dugattyús gázcső utánzat, fém csőbiztonsági rendszer és különösen a cső torkolatán egy speciális kompenzátor van csavarozva. A felső hordozófogantyú két hátsó célzót és egy hosszú RIS sínt kínál különböző távcsövek és vörös pontok rögzítéséhez. A kézvédőn található rövidebb RIS sínek fémből készültek, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszik. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A modell alapfelszereltségként rengeteg hevederforgatóval, teleszkóposan állítható (4 pozíció) és oldalra hajtható állvánnyal, valamint arcpárnával rendelkezik. A teljes csomag tartalmazza a G36 fegyvereknél általánosan ismert standard típusú válltámaszt és a taktikai függőleges markolatot (KAC) is.
A blow back rendszer egyre népszerűbb és keresettebb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Közvetlenül ehhez kapcsolódik a ravaszvédőben elhelyezett funkcionális retesz, amelynek segítségével a dugattyú könnyen előre mozgatható, és a rugó nem marad sokáig feszített állapotban. Különösen figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A megerősített fém sebességváltó minőségi acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat 7 mm (csúszó), M110 rugószintet, mikrokapcsolót a ravaszon, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K G36CV, blowback, FDE, Umarex termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36CV modell replikája – blowback változat (Flat Dark Earth) az Umarex által a Heckler&Koch GmbH márkanév alatt licencelt változatban. Ezért minden kínált modell valódi H&K gravírozással és egyedi sorozatszámmal rendelkezik. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból és nejlonból készült. A műszaki megoldás megegyezik az Ares legújabb G36 (EBB) modelljével, így a kézvédőben egy dugattyús gázcső utánzat, fém csőbiztonsági rendszer és különösen a cső torkolatán egy speciális kompenzátor van csavarozva. A felső hordozófogantyú két hátsó célzót és egy hosszú RIS sínt kínál különböző távcsövek és vörös pontok rögzítéséhez. A kézvédőn található rövidebb RIS sínek fémből készültek, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszik. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A modell alapfelszereltségként rengeteg hevederforgatóval, teleszkóposan állítható (4 pozíció) és oldalra hajtható állvánnyal, valamint arcpárnával rendelkezik. A teljes csomag tartalmazza a G36 fegyvereknél általánosan ismert standard típusú válltámaszt és a taktikai függőleges markolatot (KAC) is.
A blow back rendszer egyre népszerűbb és keresettebb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Közvetlenül ehhez kapcsolódik a ravaszvédőben elhelyezett funkcionális retesz, amelynek segítségével a dugattyú könnyen előre mozgatható, és a rugó nem marad sokáig feszített állapotban. Különösen figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A megerősített fém sebességváltó minőségi acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat 7 mm (csúszó), M110 rugószintet, mikrokapcsolót a ravaszon, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K G36CV, blowback, FDE, Umarex termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 775/695/500 mm |
| Fegyver súlya | 2,75 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | EBB version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 53 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 105 m/s [344 fps] |



































