H&K CA36C, 2014-es verzió, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36C modell legújabb 2014-es sorozatának replikája a Classic Army-tól. További
H&K CA36C, 2014-es verzió, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36C modell legújabb 2014-es sorozatának replikája a Classic Army-tól. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt minőségi műanyagból készült, amelyet a gyártó szerint üvegszállal dúsítottak a nagyobb szilárdság érdekében. Első ránézésre a fegyver kellemesen matt, és véleményünk szerint az egyik legrealisztikusabb G36 replika. A központi rész rögzítőcsöve fémből készült, akárcsak a szájnál található speciális kompenzátor. A felső hordozófogantyú két hátsó célzót és hosszú RIS sínt kínál különböző távcsövek és vörös pontok rögzítéséhez. Három rövidebb RIS sín a fémből készült kézifogantyú peremén található, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan kezelhetők, így kényelmesen tartható a bal és a jobb kézben is. A legrövidebb változat teljes modellje alapfelszereltségként rengeteg hurkot tartalmaz a forgatható és oldalra hajtható állványon, amelynek végén kényelmes gumiból készült válltámasz található. A hop-up kiegyensúlyozott megoldása a porvédő fedél nyílásán keresztül könnyen hozzáférhető. A 2014-es verzió tartalmaz egy fémmel megerősített sebességváltót, kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es golyóscsapágyakat, alacsony ellenállású vezetékeket, M100 rugót, fém rugóvezetőt, keskeny fúvókát, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet. A csomag tartalmazza a fent említett három RIS sínt a kézvédőn, tisztító rudat és nagy kapacitású 470 töltényes tárat (az oldalakon található fülek lehetővé teszik két vagy több tár gyors összekapcsolását). A fegyver alapfelszereltségként egy kis Tamiya csatlakozóval rendelkezik, és a kézvédőben található helyre NiMH akkumulátor (lásd: Ajánlott típus) behelyezésére alkalmas.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K CA36C, 2014-es verzió, Classic Army termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A H&K G36C modell legújabb 2014-es sorozatának replikája a Classic Army-tól. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt minőségi műanyagból készült, amelyet a gyártó szerint üvegszállal dúsítottak a nagyobb szilárdság érdekében. Első ránézésre a fegyver kellemesen matt, és véleményünk szerint az egyik legrealisztikusabb G36 replika. A központi rész rögzítőcsöve fémből készült, akárcsak a szájnál található speciális kompenzátor. A felső hordozófogantyú két hátsó célzót és hosszú RIS sínt kínál különböző távcsövek és vörös pontok rögzítéséhez. Három rövidebb RIS sín a fémből készült kézifogantyú peremén található, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan kezelhetők, így kényelmesen tartható a bal és a jobb kézben is. A legrövidebb változat teljes modellje alapfelszereltségként rengeteg hurkot tartalmaz a forgatható és oldalra hajtható állványon, amelynek végén kényelmes gumiból készült válltámasz található. A hop-up kiegyensúlyozott megoldása a porvédő fedél nyílásán keresztül könnyen hozzáférhető. A 2014-es verzió tartalmaz egy fémmel megerősített sebességváltót, kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es golyóscsapágyakat, alacsony ellenállású vezetékeket, M100 rugót, fém rugóvezetőt, keskeny fúvókát, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet. A csomag tartalmazza a fent említett három RIS sínt a kézvédőn, tisztító rudat és nagy kapacitású 470 töltényes tárat (az oldalakon található fülek lehetővé teszik két vagy több tár gyors összekapcsolását). A fegyver alapfelszereltségként egy kis Tamiya csatlakozóval rendelkezik, és a kézvédőben található helyre NiMH akkumulátor (lásd: Ajánlott típus) behelyezésére alkalmas.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K CA36C, 2014-es verzió, Classic Army termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 500/718 mm |
| Fegyver súlya | 2,744 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |































