Glock 19, 5. generációs váz, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-BK] modell replikája fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G19 egy kompaktabb modell, amely a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatának kialakításán alapul. További
Glock 19, 5. generációs váz, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-BK] modell replikája, fekete polimer vázzal és fém csúszkával a WE-től. A G19 egy kompaktabb modell, amely a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatának kialakításán alapul. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel (ebben az esetben kétoldalas) és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata. Az 5. generációs alsó keret lehetővé teszi az egyén számára, hogy a korábbi generációkhoz hasonlóan kiválassza a hátsó pántok méretét. Az ujjak kiálló részeit eltávolították a markolatból. Ez a magazintár alsó részének meghosszabbításához vezetett, ami megkönnyíti a magazin betöltését. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Egy másik változás a tolószerkezet elülső részének ferde kialakítása, ami megkönnyíti a fegyver tokba való behelyezését.A csúszka mozgása miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 19, 5. generációs váz, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-BK] modell replikája, fekete polimer vázzal és fém csúszkával a WE-től. A G19 egy kompaktabb modell, amely a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatának kialakításán alapul. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel (ebben az esetben kétoldalas) és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata. Az 5. generációs alsó keret lehetővé teszi az egyén számára, hogy a korábbi generációkhoz hasonlóan kiválassza a hátsó pántok méretét. Az ujjak kiálló részeit eltávolították a markolatból. Ez a magazintár alsó részének meghosszabbításához vezetett, ami megkönnyíti a magazin betöltését. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Egy másik változás a tolószerkezet elülső részének ferde kialakítása, ami megkönnyíti a fegyver tokba való behelyezését.A csúszka mozgása miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 19, 5. generációs váz, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 170 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,68 kg |
| Belső cső hossza | 77 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 42 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 80 m/s [262 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |














































