Glock 17, 5. generációs váz, fekete, GBB, WE
star 1star 2star 3star 4star 5
(1)
Rating value is 5 of 5
Blow Back rendszerű gázos airsoft pisztoly. A Glock 17 GEN.5 [WE-G001VB-BK] modell replikája, fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretű kivitelben. További
Glock 17, 5. generációs keret, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 17 GEN.5 [WE-G001VB-BK] modell replikája, fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretben. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel (ebben az esetben kétoldalas) és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata. Az 5. generációs alsó keret lehetővé teszi az egyén számára, hogy a korábbi generációkhoz hasonlóan kiválassza a hátsó pántok méretét. Az ujjak kiálló részeit eltávolították a markolatról. Ez a magazintár alsó részének meghosszabbításához vezetett, ami megkönnyíti a magazin betöltését. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Egy másik változás a csúszka elülső részének ferde kialakítása, ami megkönnyíti a fegyver tokba való behelyezését.A csúszó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és az összes O-gyűrűs tömítés a szelepekben megkenhető. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 17, 5. generációs keret, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 17 GEN.5 [WE-G001VB-BK] modell replikája, fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretben. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel (ebben az esetben kétoldalas) és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata. Az 5. generációs alsó keret lehetővé teszi az egyén számára, hogy a korábbi generációkhoz hasonlóan kiválassza a hátsó pántok méretét. Az ujjak kiálló részeit eltávolították a markolatról. Ez a magazintár alsó részének meghosszabbításához vezetett, ami megkönnyíti a magazin betöltését. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Egy másik változás a csúszka elülső részének ferde kialakítása, ami megkönnyíti a fegyver tokba való behelyezését.A csúszó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és az összes O-gyűrűs tömítés a szelepekben megkenhető. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 17, 5. generációs keret, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 185 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,75 kg |
| Belső cső hossza | 97 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |











































