Glock 17, 4. generációs váz, GBB, CO2, tok, Well, G197
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Well Glock 17 GEN.4 [G197] modelljének replikája. Polimer vázzal és fém csúszkával ellátott kézifegyver. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretű kivitelben. A fegyver főként az erős Blow Back rendszerével vonzza a figyelmet, amely 12 g-os CO2 patronokkal működik. További
Glock 17, 4. generációs váz, GBB, CO2, tok, Well, G197
Blow Back rendszerű gázos airsoft pisztoly. A Well gyártmányú Glock 17 GEN.4 [G197] modell replikája. Polimer vázzal és fém csúszkával ellátott kézifegyver. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretben. A fegyver elsősorban az erős Blow Back rendszerrel vonzza a figyelmet, amely 12 g-os CO2 patronokkal működik. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik többek között reális szétszerelhetőséggel, funkcionális csúszkafogó karral és SAFE karral. A modell súlyát és a markolat felületének zseniálisan érdesített tapadását növeli a kellemes és biztos fogás. Az alsó keret 4. generációja lehetővé teszi az egyén számára, hogy a kényelmesebb fogás érdekében kiválassza a hátsó pántok méretét. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Egy patronnal körülbelül 50 lövés leadható. A készlet kemény tokban kerül forgalomba, amely alkalmas a pisztoly szállítására és biztonságos tárolására.
A Glock 17, 4. generációs váz, GBB, CO2, tok, Well, G197 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Blow Back rendszerű gázos airsoft pisztoly. A Well gyártmányú Glock 17 GEN.4 [G197] modell replikája. Polimer vázzal és fém csúszkával ellátott kézifegyver. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretben. A fegyver elsősorban az erős Blow Back rendszerrel vonzza a figyelmet, amely 12 g-os CO2 patronokkal működik. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik többek között reális szétszerelhetőséggel, funkcionális csúszkafogó karral és SAFE karral. A modell súlyát és a markolat felületének zseniálisan érdesített tapadását növeli a kellemes és biztos fogás. Az alsó keret 4. generációja lehetővé teszi az egyén számára, hogy a kényelmesebb fogás érdekében kiválassza a hátsó pántok méretét. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Egy patronnal körülbelül 50 lövés leadható. A készlet kemény tokban kerül forgalomba, amely alkalmas a pisztoly szállítására és biztonságos tárolására.
A Glock 17, 4. generációs váz, GBB, CO2, tok, Well, G197 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Kizárólag 12 g‑os CO₂ patronokhoz. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 190 mm |
| Fegyver súlya | 0,75 kg |
| Belső cső hossza | 90 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | CO2 |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |




























