G36C, ABS, fekete, Cyma Sport, CM.011
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C Replica modell - ABS [CM.011] Cyma Sport Edition fekete színben. További
G36C, ABS, fekete, Cyma Sport, CM.011
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C modell replika - ABS [CM.011] Cyma Sport Edition fekete színben. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek és red dot célzók rögzíthetők. A rövidebb RIS kézvédő sín fémből készült, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm, kereszthornyos), M110 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátor (kicsi csatlakozó), tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 470 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A karosszériák és a külső alkatrészek mostantól jobb minőségű anyagokból készülnek. A belső alkatrészeken is több fejlesztés történt, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a G36C, ABS, fekete termékről. Cyma Sport, CM.011 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C modell replika - ABS [CM.011] Cyma Sport Edition fekete színben. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek és red dot célzók rögzíthetők. A rövidebb RIS kézvédő sín fémből készült, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm, kereszthornyos), M110 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátor (kicsi csatlakozó), tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 470 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A karosszériák és a külső alkatrészek mostantól jobb minőségű anyagokból készülnek. A belső alkatrészeken is több fejlesztés történt, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a G36C, ABS, fekete termékről. Cyma Sport, CM.011 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 500/718 mm |
| Fegyver súlya | 2,7 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |

































