Beretta M1938, valódi fa, Snow Wolf, SW-08
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Snow Wolf Beretta M1938 [SW-08] modelljének replikája. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt fémből és valódi fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális valósághűség érdekében!). További
Beretta M1938, valódi fa, Snow Wolf, SW-08
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta M1938 [SW-08] modell replikája a Snow Wolf-tól. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt fémből és valódi fából készült (nincs műanyag a maximális valósághűség érdekében!). Ez a második világháborúból származó egyedülálló darab kiválóan bővíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M110 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, hevedert és egy alacsony kapacitású, 50 darab BB-t tartalmazó tárat.
A Beretta M1938, valódi fa, Snow Wolf, SW-08 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta M1938 [SW-08] modell replikája a Snow Wolf-tól. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt fémből és valódi fából készült (nincs műanyag a maximális valósághűség érdekében!). Ez a második világháborúból származó egyedülálló darab kiválóan bővíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M110 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, hevedert és egy alacsony kapacitású, 50 darab BB-t tartalmazó tárat.
A Beretta M1938, valódi fa, Snow Wolf, SW-08 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 945 mm |
| Fegyver súlya | 3,15 kg |
| Belső cső hossza | 320 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 50 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 6 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 105 m/s [344 fps] |















