Barrett M99, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-01A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Barrett M99 [SW-01A] modell replikája, teljes fém kivitelben a Snow Wolf-tól. A készletben található egy magasságában állítható kétlábú állvány és egy kiváló minőségű optikai célzó. További
Barrett M99, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-01A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Barrett M99 [SW-01A] modell replikája, teljes fém kivitelben, a Snow Wolf gyártótól. A fegyveren minden acélból vagy fémötvözetből készült, kivéve a markolatot, amely tartós műanyagból készült.A fegyver alapmodellje teljes fémes ravaszmechanizmussal, RIS sínnel a rögzítéshez, tartókkel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A hosszú csőnek és a nagyobb teljesítménynek köszönhetően az M99 nagyon jó lövési tulajdonságokkal rendelkezik. A készletben található egy magasságállítható kétlábú állvány és egy kiváló minőségű 3-9x50 háttérvilágítású Cross távcső, amely levehető fedéllel, napellenzővel és rögzítőgyűrűkkel rendelkezik. A csomagban gyors töltő, hordozófogantyú, tisztító rúd és 20 BB-s tár is található.
A Barrett M99, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-01A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Barrett M99 [SW-01A] modell replikája, teljes fém kivitelben, a Snow Wolf gyártótól. A fegyveren minden acélból vagy fémötvözetből készült, kivéve a markolatot, amely tartós műanyagból készült.A fegyver alapmodellje teljes fémes ravaszmechanizmussal, RIS sínnel a rögzítéshez, tartókkel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A hosszú csőnek és a nagyobb teljesítménynek köszönhetően az M99 nagyon jó lövési tulajdonságokkal rendelkezik. A készletben található egy magasságállítható kétlábú állvány és egy kiváló minőségű 3-9x50 háttérvilágítású Cross távcső, amely levehető fedéllel, napellenzővel és rögzítőgyűrűkkel rendelkezik. A csomagban gyors töltő, hordozófogantyú, tisztító rúd és 20 BB-s tár is található.
A Barrett M99, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-01A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1245 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 7,20 kg |
| Belső cső hossza | 590 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |

















