AK-47 RIS Tactical, M4 állvány, Cyma Sport, CM.028C
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-47 RIS Tactical (M4 Stock) replika [CM.028C] Cyma Sport Edition a Cyma-tól. További
AK-47 RIS Tactical, M4 állvány, Cyma Sport, CM.028C
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-47 RIS Tactical (M4 állvány) [CM.028C] Cyma Sport Edition replika műanyag testtel. Modernizált változat ergonómikus markolattal és RIS kézvédővel, amely lehetővé teszi taktikai kiegészítők használatát. A külső cső, a gázcső, a fedél, az állítható célzóberendezés, a hevederforgató, a szilánk és egyéb alkatrészek fémből készültek. Ez a Tactical változat taktikai behúzható M4 állvánnyal rendelkezik (6 pozícióban állítható), ezért az akkumulátor a fedél alá van behelyezve.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd, elülső összecsukható fogantyú és feltekerhető Hi-cap tár 600 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A karosszéria és a külső alkatrészek mostantól jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a termékről AK-47 RIS Tactical, M4 stock, Cyma Sport, CM.028C a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-47 RIS Tactical (M4 állvány) [CM.028C] Cyma Sport Edition replika műanyag testtel. Modernizált változat ergonómikus markolattal és RIS kézvédővel, amely lehetővé teszi taktikai kiegészítők használatát. A külső cső, a gázcső, a fedél, az állítható célzóberendezés, a hevederforgató, a szilánk és egyéb alkatrészek fémből készültek. Ez a Tactical változat taktikai behúzható M4 állvánnyal rendelkezik (6 pozícióban állítható), ezért az akkumulátor a fedél alá van behelyezve.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd, elülső összecsukható fogantyú és feltekerhető Hi-cap tár 600 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A karosszéria és a külső alkatrészek mostantól jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a termékről AK-47 RIS Tactical, M4 stock, Cyma Sport, CM.028C a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 933/850 mm |
| Fegyver súlya | 3,35 kg |
| Belső cső hossza | 455 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 550 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |











































