G36C, crna, GBB, WE
Automatska plinska airsoft puška s Blow Back sustavom. Replicu modela H&K G36C iz WE-a. Poput pravog umjetničkog djela vatrenog oružja, ovo je oružje izrađeno u omjeru 1:1 od visokokvalitetnog polimera. Samo su dijelovi poput zatvarača, poluge selektora, prednjih RIS šina, vanjskog cijevi i prigušivača izrađeni od metala. Proizvođač nije razočarao ni tehničkom izvedbom, pa se u prednjem rukohvatu nalazi imitacija plinovoda s klipom i metalna osnova vanjske cijevi. Više
G36C, crna, GBB, WE
Automatska zračna puška na plin s Blow Back sustavom. Replicu modela H&K G36C proizvođača WE. Poput pravog umjetničkog djela vatrenog oružja, ovo je oružje izrađeno u omjeru 1:1 od visokokvalitetnog polimera. Samo su dijelovi poput zatvarača, poluge selektora, prednjih RIS šina, vanjskog cijevi i prigušivača izrađeni od metala. Proizvođač je ponovno oduševio tehničkom izvedbom, pa se u prednjem držaču nalazi imitacija plinskog vodiljca s klipom i metalna osnova vanjskog cijevi. Svi kontrolni dijelovi na ovoj GBB jurišnoj puški u potpunosti su funkcionalni, kao i kod pravog vatrenog oružja. Zbog pomičnog zatvarača potrebno je provoditi redovito održavanje, a puška se čisti i podmazuje silikonom. Samo to osigurava ispravan i pouzdan rad punjenja u pojedinačnom načinu rada ili pri punoj automatici. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju iz oružja izvan streljane.
Najkraći u obitelji oružja G36, verzija C (Compact), standardno je opremljen bočno sklopivim kundakom. To je cijenjeno i u CQB operacijama i u tajnim prijevozima ili samom skladištenju. Gornja ručka za nošenje, osim mehaničkih nišana, nudi dugu RIS šinu za pričvršćivanje razne optike i crvenih točaka. Kraće RIS šine na prednjem dijelu izrađene su od metala i omogućuju upotrebu bilo kojih taktičkih dodataka. U paketu su uključeni punjač BB čahura i spremnik malog kapaciteta (low-cap) od 30 čahura. Pločica se u ovom slučaju puni plinom kroz ventil na dnu.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu G36C, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Automatska zračna puška na plin s Blow Back sustavom. Replicu modela H&K G36C proizvođača WE. Poput pravog umjetničkog djela vatrenog oružja, ovo je oružje izrađeno u omjeru 1:1 od visokokvalitetnog polimera. Samo su dijelovi poput zatvarača, poluge selektora, prednjih RIS šina, vanjskog cijevi i prigušivača izrađeni od metala. Proizvođač je ponovno oduševio tehničkom izvedbom, pa se u prednjem držaču nalazi imitacija plinskog vodiljca s klipom i metalna osnova vanjskog cijevi. Svi kontrolni dijelovi na ovoj GBB jurišnoj puški u potpunosti su funkcionalni, kao i kod pravog vatrenog oružja. Zbog pomičnog zatvarača potrebno je provoditi redovito održavanje, a puška se čisti i podmazuje silikonom. Samo to osigurava ispravan i pouzdan rad punjenja u pojedinačnom načinu rada ili pri punoj automatici. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju iz oružja izvan streljane.
Najkraći u obitelji oružja G36, verzija C (Compact), standardno je opremljen bočno sklopivim kundakom. To je cijenjeno i u CQB operacijama i u tajnim prijevozima ili samom skladištenju. Gornja ručka za nošenje, osim mehaničkih nišana, nudi dugu RIS šinu za pričvršćivanje razne optike i crvenih točaka. Kraće RIS šine na prednjem dijelu izrađene su od metala i omogućuju upotrebu bilo kojih taktičkih dodataka. U paketu su uključeni punjač BB čahura i spremnik malog kapaciteta (low-cap) od 30 čahura. Pločica se u ovom slučaju puni plinom kroz ventil na dnu.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu G36C, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 710/510 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 2,75 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 250 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 30 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 55 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 105 m/s [344 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 115 m/s [377 fps] |






































